ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13546109
*
nr 1354 6109
Spegel
1960-tal, Teak, 86x38 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 oktober 2020
kl 19:44:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/10 13:55:32
1
100 kr
19/10 18:36:07
2
350 kr
19/10 19:08:03
1
200 kr
19/10 19:08:03
2
250 kr (Budbetjänt)
19/10 19:08:50
1
300 kr
19/10 19:08:50
2
350 kr (Budbetjänt)
19/10 19:09:02
1
400 kr
19/10 19:13:22
2
450 kr
19/10 19:31:30
1
500 kr
19/10 19:39:59
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05
-
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45
-
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58
-
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1354 6109
Spegel
1960-tal, Teak, 86x38 cm
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 oktober 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/10 13:55:32 | 1 | 100 kr |
19/10 18:36:07 | 2 | 350 kr |
19/10 19:08:03 | 1 | 200 kr |
19/10 19:08:03 | 2 | 250 kr (Budbetjänt) |
19/10 19:08:50 | 1 | 300 kr |
19/10 19:08:50 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
19/10 19:09:02 | 1 | 400 kr |
19/10 19:13:22 | 2 | 450 kr |
19/10 19:31:30 | 1 | 500 kr |
19/10 19:39:59 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
4121 Spegel
102x70, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:05 -
5066 Spegel
71x38cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:19
-
5067 Spegel
Gustaviansk stil, 51x61cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:45 -
1019 Spegel
Sengustaviansk, Förgylld, 78x42 cm
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:58 -
4181 Spegel
Teak, 1950/60-tal, 73x40 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:27